ФАРМАКОНАГЛЯД

ПАТ «Лубнифарм» піклується про безпеку своєї продукції на кожному етапі розробки лікарського засобу та після його впровадження в клінічну практику.
Наша ГОЛОВНА МЕТА – безпека пацієнта і впевненість лікаря в ефективності виробленої нами продукції.

Якщо у Вас є інформація про випадок побічної реакції або відсутність ефективності лікарського засобу, виробленого ПАТ «Лубнифарм» просимо Вас проінформувати нас зручним для Вас способом:

• зв’язатись з Уповноваженою особою з фармаконагляду за телефонами: +38 050 351 99 52
• відправити е-mail: [email protected]
• заповнити карту-повідомлення про побічну реакцію чи відсутність ефективності при медичному застосуванні на нашому сайті:


Якщо ви медичний або фармацевтичний працівник, заповніть, будь ласка, цю форму:

Карта-повідомлення про ПР ЛЗ медичному працівнику

Якщо ви споживач (пацієнт), заповніть, будь ласка, цю форму:

Карта-повідомлення про ПР ЛЗ пацієнту

Подання повідомлення означає згоду пацієнта та/або заявника на обробку та зберігання персональних даних ПАТ «Лубнифарм» або уповноваженою ним особою. Відправник повідомлення підтверджує, що надана ним інформація є повною, точною і достовірною;
При наданні інформації не порушується чинне законодавство, законні права та інтереси третіх осіб;
Інформація про пацієнта зберігається конфіденційно. Відомості які повідомляє особа не будуть поширені публічно.
З особою, яка направила повідомлення, може зв’язатися представник відділу фармаконагляду ПАТ «Лубнифарм» для уточнення інформації, поданої у повідомленні. ПАТ «Лубнифарм» зобов’язується припинити обробку персональних даних з моменту отримання заяви про це на адресу [email protected] або через сервіс зворотнього зв’язку на сайті (www.lubnyfarm.com.ua).